Niedoczynność tarczycy w przebiegu choroby Hashimoto a Euthyrox

Witam serdecznie, ok.2 lat temu stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy w przebiegu choroby hashimoto, , niestety wizyty z powodu braku miejsc i dużej ilości pacjentów są tak rzadkie,(ja mam dopiero w połowie kwietnia)więc chciałam zapytać czy mogę zwiększyć dawkę euthyroxu z 75 na 100, czy może stosować naprzemiennie ? w październiku 2015r wynik tsh to 2,380 wynik z dzisiaj to już 5,684 i ogólne samopoczucie jest złe,źle sypiam,wypada mi dużo włosów,proszę o radę. Pozdrawiam

Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego, który może zmienić dawkowanie. Wynik 5,684 może oznaczać niedobór jodu. Potencjalnym rozwiązaniem Pani dolegliwosci, a przynajmniej załagodzenie niekorzystnych objawów jest uzupełnienie niedoborów mineralnych i witaminowych. Zapraszam do zapoznania się z analizą pierwiastkową włosów http://zdrowadieta.szczecin.pl/analiza-pierwiastkowa-wlosow/