Niedowaga a cykl miesiączkowy

Moje cykle są dość długie, ale w miarę regularne. Wynoszą 35-37 dni. Badania ginekologiczne mam prawidłowe, poziom hormonów w normie. Mam lekką niedowagę (50 kg przy 165 cm). Od czterech miesięcy zażywam też kwas foliowy. Zaczęłam także obserwować cykl. Nie zauważyłam u siebie ciągliwego śluzu płodnego, a jedynie taki regularnie pojawiający się wodnisty, w dużych ilościach. W tym cyklu starania o dziecko były tylko w 18 i 25 dniu. Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę? Kiedy najlepiej współżyć?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi ocenić jakie są Pani szanse na zajście w ciążę bez możłiwości przeprowadzenia badania i ewentualnej oceny badań dodatkowych. Z opisu nie widzę istotych przeszkód mogących uniemożliwiać zajście w ciążę. Sugeruję jednak kontakt z ginekologiem, ponieważ dopiero po przeprowadzeniu badania ginekologicznego będzie można powiedzieć coś więcej.