Czy mimo regularnych cyklów mogę mieć problemy, które uniemożliwiają zajście w ciążę?

Dzień dobry. Od czterech miesięcy staram się z mężem o dziecko. Cykle mam regularne, od styczna mierzę temperaturę i zawsze po owulacji następuje wzrost temperatury, a 2 dni przed miesiączką spada, śluz płodny również występuje w dni płodne, robię również testy owulacyjne wychodzą pozytywnie i zgadzają się z temperaturą. Czy mimo tego mogę mieć jakieś problemy, które uniemożliwiają mi zajście w ciąże?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki zarówno Pani jak i partnera nie można udzielić odpowiedzi na postawione pytanie. Niemniej jednak jest jeszcze za wcześnie na przeprowadzanie badań. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa.