Niedowład obwodowy prawego nerwu twarzowego

Kilka dni temu stwierdzono u mnie niedowład obwodowy prawego nerwu twarzowego,dodam ze miesiac temu mialam zewnetrzne zapalenie ucha czy to moga byc powikłania po przebytym zapaleniu?jak dlugo trwa leczenie?przyjmuje obecnie leki Heviran 200 mg i Vestibo 24 mg.

Miałaś półpaśca usznego. Lecz się szybko i intensywnie w oddziale chorób Zakaźnych bo Ci tak może już zostać lub stracisz słuch! Zostaw to vestibo.