Niedowład po poprzecznym zapaleniu nerwów

17 lat temu przebyłem poprzeczne zapalenie nerwów rdzenia kręgowego choroba wycofała się w stopniu znacznym pozostał niedowład kończyn dolnych w szczególności lewej stopy i zaburzenia zwieraczy czy istnieją już może jakieś metody na poprawienie zdrowia chorego ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy oraz ich stopień zaawansowania powinien ocenić specjalista neurolog. Taka ocena, w oparciu o pełną historię choroby oraz dotychczas stosowane metody leczenia, umożliwi natomiast uzyskanie odpowiedzi na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.