Niedrożność jelita a wynik badania TK

Witam w 2009r miałem operację z powodu niedrożności jelita z guzem T2N1Mx gruczolakorak 30%utkania śluz lewostronna hemilektomia zagięcia śledzionowego,teraz mam zrobione TK jamy brzusznej i stwierdzono wszczep lub wznowa guz z zawartoscią śluzową 2,6x2 w loży pooperacyjnej w tkance tłuszczowej co mam robić gdzie się udać-do chirurga?czy będzie musiała być wykonana operacja?w w badaniu PET zmiana widoczna lecz nie swieci,czytałem że guzy sluzowe nie świecą czy to prawda?

Witam serdecznie,

Musi Pan z wynikami badań obrazowych (TK, PET), udać się do chirurga, który na podstawie badania fizykalnego, wyników badań dodatkowych ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.