Niegroźny krwiak w 12 tygodniu ciąży

Jestem w 12 tyg ciąży. Po całonocnych bólach podbrzusza zaczełam krwawić na brązowo. W szpitalu powiedziano mi że mam nie groźnego 1cm krwiaka niedaleko ujścia. Przepisano mi no-spe forte na ból oraz luteinę z progesteronem na podtrzymanie ciąży. Wypuścili mnie do domu pod warunkiem że będę leżeć. Leżę. Ból nie ustaje (jest potwornie silny). Powiedziano mi że następnym razem do szpitala mam się zgłosić gdy będę krwawić czerwoną krwią, inaczej nie będzie takiej potrzeby. Zatem czy ma mnie boleć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dolegliwości bólowe uległy znacznemu nasileniu to proszę niezwłocznie udać się do szpitala.