Niemożliwość stosunków przy problemach ze wzwodem

Mąż ma problemy ze wzwodem ( przez co nasze stosunki są niemożliwe)brał sildenafil , levitrę bez skutku ( nie ma żadnych chorób, tylko jest palaczem). Na dodatek pracuje w Niemczech ( widzimy się raz na 2 miesiące). Podczas masturbacji wydziela nasienie . Mamy ( 34 i 37 lat) , chcemy mieć dziecko , co da się się zrobić w naszym przypadku? Dziękujemy za odpowiedź.

Dzień dobry!

Konieczne jest przeprowadzenie bardziej szczegółowej rozmowy dot. Państwa trudności i badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!