Niepokój, rozdrażnienie a mdłości u 26-latki

Witam. Mam 26 lat,szczęśliwy związek,stała prace,dobry kontakt z rodziną. Od 3 mcy odczuwam niepokój,rozdrażnienie, zawroty głowy,duszności, mdłości. Serce bije bardzo mocno, i pojawiają się ataki kiedy puls sięga 120,ciśnienie 145/90 i cala dygotam. Po podaniu w szpitalu relanium wszystko przeszło.Miałam robione kilkukrotnie ekg,badania krwi pod kątem serca,morfologie 25 parametrów,OB,Tarczyce,cukier i wszystko rzekomo w normie. Zatem skąd te ataki? Udać się lepiej na usg serca bądź holtera?

Pomimo braku stresu nie można wykluczyć że są to objawy nerwicowe. Jednak żeby stwierdzić nerwicę trzeba wykluczyć dokładnie wszystkie choroby internistyczne. Tak więc proszę zaplanować badanie Holtera, USG serca i nie zaszkodzi konsultacja z lekarzem psychiatrą.