Niepokojące opóźnienia rozwoju u 14-miesięcznego dziecka

Witam moj 14 miesieczny synek nie bije brawo nie robi pa pa i nie umie sie bawic w kosi kosi. Reaguje na swoje imie gaworzy po swojemu mowil mama tata baba. Obecnie tylko czasami tata. Czy powinnam sie martwic? Dziekuje za odpowirdzi

Nie. Każde dziecko rozwija się swoim tempem. Proszę monitorować jego rozwój i w razie nie wykazywania żadnych zmian, proszę skontaktować się z lekarzem pediatrą i - w razie potrzeby - psychologiem dziecięcym w celu dalszej diagnozy. Pozdrawiam.