Rozwój mowy u 21-miesięcznego dziecka

Witam. Mam synka który za kilka dni skończy 21miesięcy. Na chwilę obecną mówi mama,baba,pa pa,mniam mniam,tu tu,brum brum,to to,czasami tata ale bardzo rzadko,naśladuje jak robią zwierzątka i to na tyle. Wiem że wszystko rozumie bo co każę mu zrobić to zrobi,co każę przynieść to przyniesie. Jak coś chce to pokazuje rączką i woła ummmm ummmm. Nieraz widać że chce powiedzieć a nie umie i się denerwuje i płacze. Czy on nie mówi za mało jak na swój wiek?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym wizyte u pediatry celem konsultacji i ewentualnej dalszej porady w tym celu. Pozdrawiam