Niepokojący wynik bhcg w ciąży

Witam, jestem w 3 ciąży po 2 cc. Miesiączka 6.10.2013 (pierwsza i ostatnia po drugim porodzie). Z bhcg z dn. 11.12.13. wyszedł 6 tydzień ok 39 000. 16.12. powtarzałam bhcg - wyniku nie uzyskałam (powtórzyć badanie - otrzymałam z laboratorium). Powtórzono mi 18.12.wyszło ok. 139 000 Lekarz był bardzo tajemniczy i nic nie chciał powiedzieć tylko tyle żeby się nie martwić i 27.12. powtórzyć znowu.Czy mam powód do niepokoju?

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedział Pani specjalista ginekolog, proszę powtórzyć badanie za kilka dni. Proszę bowiem pamiętać, że znacznie bardziej istotna jest dynamika zmian, a nie pojedyncze wyniki.