Wczesna ciąża i wskazania do powtórzenia badania poziomu bHCG

Witam serdecznie,mam 28 latw,czoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży-lekarz stwierdził, że jest to bardzo wczesna ciąża. Ostatnia miesiączka była 12.10, lekarz stwierdził, że wiek płodu to ok. 3 tygodnie. Badanie bHcg wykazało wartość 217, co mieści się w normie dla 5 tygodnia, ale z liczenia od miesiączki wynika, że powinien to być 6 tydzień. Lekarz powiedział, że nie ma potrzeby powtarzania bHcg, ale może powinnam to zrobić? Usg mam na 1 grudnia. Czy mam powód do niepokoju? Dziękuję

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Może Pani powtórzyć badanie i koniecznie udać się na USG aby móc coś więcej powiedzieć.