Czy są to jednoznaczne złe rokowania dla mojej ciąży?

Witam. 29.10 OM (cykle nieregularne). 16.11 miałam owulacje (według testów) wtedy też mieliśmy z mężem stosunek. Po tym terminie nie kochaliśmy się. 30.12 usg na którym doktor stwierdził, że ciąża jest młodsza niż być powinna (CRL 5.04mm co odpowiada 6t3d) serca nie było słychać. Zalecił powtórzenie badania usg po 7-10 dniach. 31.12 zrobiliśmy BHCG: 39459, 01.01 zrobiliśmy kolejne BHCG:44580. Co mogą oznaczać takie wyniki, czy są to jednoznaczne złe rokowania dla mojej ciąży?

W chwili obecnej w tak wczesnej ciąży wyniki mogą tak wyglądać i na razie nie ma powodu do niepokoju. Wszystko dokładnie okaże się jak przebiega ciąża i czy prawidłowo i zdrowo rozwija się płód przy kontrolnym badaniu USG.