Nieprzybieranie na wadze w 32. tc

Jestem w 32tc. Martwie sie ze od 3 miesięcy nie tyje mimo ze dziecko przybiera na wadze normalnie. Czy to normalne? Przed ciaza wazylam 80kg obecnie ważę 86 i ta waga utrzymuje sie mimo to tego ze dziecko teraz powinno bardzo szybko i duzo przybierac.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaką dietę Pani stosuje i czy zapewnia ona Pani i dziecka pełne zapotrzebowanie energetyczne. Poza tym to w okresie od 32 t.c. do jej ukończenia następuje największy przyrost na masie u dziecka. Przyrost masy 6kg jest poniżej normy jednak przy braku niepokojących objawów nie ma powodu do paniki.