Wzrost wagi po chemioterapii

W styczniu zakończyłem hemioterapie wazylam 126 kg,przed hemioterapia wazylam 140 kg z nadwagą miałem zawsze problemy. Jestem teraz na kuracji rechabilitacyjnej już trzeci tydzień. Plywam uprawiam po trochę sportu. I znow przytyłam ważę znów 140 kg. Jak jest to możliwe że tyje? Jem trzy posiłki dziennie, trochę ćwiczę ale nie chudne. Co jest powodem tycia? A może sportu nie dość uprawiam?
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Diagnostyka raka pęcherza

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Poza nieodpowiednią dietą i zbyt małą ilością ćwiczeń należy pamiętać, żę mięśnie sa cięższe niż tłuszcz, dlatego w poczatkowej fazie odchudzania może Pan zyskać nieco na wadze lub nie tracić wagi mimo redukcji tkanki tłuszczowej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy