Szybkie przybranie na wadze u 38-latki

Witam zawsze miałam 50 kg do 58 kg mam 38 lat od ostatnich 11 miesięcy cos się zmienilo w maju 2013 roku do czerwca utyłam 10 kg nie objadam się jem nisko kaloryczne produkty o czasie wazylam do maja 50 kg a w czerwcu wazylam 60 kg tako wage miałam do kwietnia 2014 od ostatniego tygodnia utyłam 8 kg waze 68 w tej chwili nic prawie nie jej bo boje się ze utyje więcej w ciogu jednego dnia tyje 2 kg i czy to możliwe.Wyglodam strasznie przy wzroście 150 cm

Witam serdecznie,

Z pewnością głodzenie się w niczym Pani nie pomoże a wręcz przeciwnie zwolni przemiana materii. Nagły wzrost wagi może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Być może dzieje się coś z tarczycą. Bardzo szybki wzrost wagi może być związany również z gromadzeniem się wody w organizmie. Proszę nie zwlekać tylko udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Pani na badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,proszę zrobić profil tarczycowy oraz skontaktować się z dietetykiem,który sprawdzi Pani nawyki żywieniowe. Pozdrawiam