Nieprzyjemne parcie na mocz po badaniu proktologicznym

Niedawno miałem przeprowadzone badanie proktologiczne po którym zacząłem odczuwać nieprzyjemne parcie na mocz. Nie mam żadnego zakażenia bądź zapalenia, po prostu od razu po oddaniu moczu znowu czuje potrzebę pójścia do wc. Jakieś dwa lata temu miałem problemy z hemorojdami i żylakami odbytu ale to zapomniana sprawa. Czy jest jakas zależność pomiędzy tym badaniem a moimi dolegliwościami? Zaznaczę, że w badaniu nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Z góry dziękuję za pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

badanie proktologiczne nie może wywołać objawów przez Pana opisanych. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego gdyż mogą to być objawy zakażenia układu moczowego.

Pozdrawiam.