Nieprzyjemne wybuchy gorąca i podwyższone TSH

Witam od dłuższego czasu mam nieprzyjemne wybuchy gorąca jak przy menopauzie. Zrobiłam badania wszystko w normie tylko tsh bylo podwyższone biorę eutyrox. Tsh spadlo i jest w normie mimo to wybuchy gorąca wciąż mi doskwierają . Skąd to się bierze?

Aleksander Ropielewski

Należy poszukać innych przyczyn, w tym wykluczyć zaburzenia hormonalne oraz naczyniowe. W tym celu konieczny jest jednak kontakt z endokrynologiem.