Nieprzyjemny zapach skóry głowy

Witam. Mam pewnien problem. Od jakiś 2 tygodni odczuwam nieprzyjemny zapach skóry głowy. Nawet od razu po umyciu utrzymuję się on i przechodzi na poduszkę gdy spię. Nie mam łupieżu i głowa wydaję się być czysta, ale męczy mnie ten zapach, bo cały czas go czuć. Cały czas używam tego samego szamponu więc to na pewno nie od tego. Co to może być i czy powinnam kupić jakiś lepszy szampon np z apteki? jeśli tak to proszę o radę jaki.

Witam. W tej sytuacji proponuję zmienić szampon na jeden z dostępnych w aptekach preparatów do pielęgnacji łojotokowej skóry głowy.