Nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy u 41-latki

Witam mam takie intymne pytanie otoz od pewnego czasu man dziwna wydzieline o niezbyt milym zapachu tak jak by cos gnilo I brazowym kolorze boje sie isc do lekarza a jednoczesnieam wrazenie ze czuc odemnie ten smrod,co to moze byc I moze to byc powazne schirzenie.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje. prosze konieczni eudac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedize mozna coś wiecej powiedzieć.