Nieprzyjemny zapach z odbytu po usunięciu hemoroidów

MAM problem z zapachem zodbytu ten gaz jest wszedzie gdzie nie pojde wczesniej usunieto mi hemoroidy dzis mialem wylew z kontrastem i zdjecia cierpie na to juz 8miesiac co moze byc tego przyczyna ?dostalem tampony analne ale to nie jest skuteczne na tyle by czuc sie pewnie..

Szanowny Panie. Z opisu wydaje się, że cierpi Pan z powodu rzadkiego powikłania po operacji hemorroidów- nietrzymania gazów. Zwykle jest to związane z uszkodzeniem zwieracza odbytu. Doradzałbym konsultację doświadczonego proktologa, po wykonaniu wcześniejszym ultrasonografii przezodbytowej 3D. Zapraszam do naszej kliniki www.melitamedical.pl