Nieregularna miesiączka po histeroskopii operacyjnej

Jestem po histeroskopi operacyjnej-usunięcie polipa.Pierwsza miesiączke po operacji dostałam po 6 tygodniach.Teraz czekam na następną.Spóznia się już 10 dni.Czy powinnam wybrać sie do lekarza czy cierpliwie czekać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, możliwe że miesiączka może być jeszcze nieregularna i warto poczekać, jednakże jeżeli takie nieprawidłowości będą się powtarzały proszę o wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.