Skrzep i plamienia po histeroskopii

Witam. Mam 30 lat. 24.10 miałam robioną histeroskopię. Po niej lekkie plamienia.3.11 zaczęła się miesiączka. Przebieg normalny, nie obfity.10.11 wróciłam do pracy (praca biurowa). 13.11 oprócz lekkiego plamienia pojawił się skrzep. Tak samo 15.11(skrzep i lekkie plamienie). Czy to normalny objaw po histeroskopii czy powinnam się martwić?Po pierwszym skrzepie mój ginekolog powiedział po rozmowie telefonicznej, że nie ma powodu do obaw, chyba, że objawy będą się powtarzać. Czy mam się martwić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy mogą się zdarzyć po takiego rodzaju zabiegu, jednak jeżeli się powtarzają proszę się udać do ginekologa na wizytę kontrolna. Pozdrawiam.