Nieregularne cykle i starania o ciążę od 8 miesięcy

Witam. Od 8 miesięcy staramy się o dziecko. Od jakiegoś czasu cykle są nieregularne natomiast zastanawiają mnie 3 ostatnie cykle które trwają w granicach 17-18 dni. Ostatni cykl trwał 17 dni, od 11 dnia towarzyszyła mu wrażliwość sutkow. O czym moga świadczyć takie objawy?

Aleksander Ropielewski

O zaburzeniach rytmu miesiąćzkowania- np. niewydolności fazy lutealnej. Aby udzielić jednoancznej odpowiedzi konieczne jest przeprowadzenie badań hormonalnych.