Nieregularne miesiączki a termin dni płodnych

Witam, mam pytanie odnośnie dni płodnych w moim cyklu. Niestety mam nieregularne miesiączki i prosiłabym o wyznaczenie dni płodnych. Moje miesiączki w ostatnim czasie rozkładały się następująco: 4-9 stycznia, 23-28 luty, 2- 7 kwietnia. Współżyłam z mężem 10 i 11 kwietnia, jest szansa że zaszłam w ciążę?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, przy tak nieregularnych miesiączkach na podstawie samych dat bardzo trudno wyznaczyć dni płodne. Proszę skonsultować się z ginekologiem.