Nieregularne miesiączki po urodzeniu dziecka u 22-latki

Witam mam poblem 15 miesiecy temu urodzilam dziecko od tego czasu mam nie reguralny okres. Raz co 21 dni a raz co 35 jak to leczyc nie chce brac tabletek antykoncepcyjnych bo chce jeszcze miec dzieci.

Tabletki antykoncepcyjne nie uposledza trwale Pani funkcji rozrodczych. Dzialaja tylko w momencie podawania. Mozliwe zaburzenia hormonalne, tsh, prl i stad nieregularnosc miesiaczek