Nieregularne miesiączki po urodzeniu dziecka u 29-latki

Witam. 14 miesięcy temu urodziłam dziecko. Gdy gdy dziecko miało 8 miesięcy dostałam okres ( karmię do teraz piersią ). Okres ten był nieregularny tzn czasem opóźnił się o 3 dni czasem przyszedł wcześniej o 2 dni. Miesiąc temu spóźnił się dwa tygodnie a teraz spóźnia się już miesiąc. Zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły negatywne. Zrobiłam badania tsh i wyniki wyszły dobre. Zastanawiam się co to może być i jakie badania powinnam wykonać żeby udać się już z nimi do lekarza? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poprostu pójść do ginekologa, on po badaniu zaleci co robić dalej.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję poczekać do zakończenia laktacji i po jej zakończeniu i dalszych nieregularnościach w miesiączkowaniu skontaktować się z ginekologiem. Do tego czasu leczenie zaburzeń miesiączkowania nie jest zasadne.