Nieregularne miesiączkowanie po urodzeniu dziecka

Mam pytanie urodziłam ponad juz 3 lata temu córeczkę,i nadal mam okres w cała polskę! Dlaczego wystepuje co dwa lub trzy miesiące? W tym roku raz udało,mi się mieć kwiecień i maj,raz po razie.teraz jak dostałam 26 lipca do tej pory ponownie nic :/ Chodź jak przychodzi data okresu czuje,takie nabrzmienie,a nic nie ma :/... Pomóżcie lekarze przeróznie mówią a chormonow też nie mogę,bo wagę mam też dość.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani skonsultować się z ginekologiem. Należy wykonać badania oznaczenia hormonów w trakcie cyklu.
Nie jest możliwe ustalenie przyczyny zaburzeń miesiączkowania wyłącznie na podstawie informacji przez Panią podanych. Niezbędne jest badanie kliniczne i dalsza diagnostyka.