Nieregularne stosowanie Novynette i brak okresu

Witam! Od 10 miesięcy biorę tabletki Novynette. Przez dwa miesiace bralam nieregularnie - 2 dziennie czasem w ogole. i nie miałam krwawienia z odstawienia. Ostatni miesiac brałam równo co do minuty, a krwawienia nadal nie ma. Dziś jest dzień w którym muszę zażyć 1 tabletke z nowego opakowania. Nadmienie iż nie jestem w ciąży - robiłam test z krwi, a do ginekologa cięzko sie dostac - najwczesniej za 2 - 3 tyg. Co robić?!

Witam.
nieregularne przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych może zaburzyć prawidłowy cykl miesiączkowy, którego przywrócenie do fizjologicznego funkcjonowania zajmie kilka kolejnych cykli.
Proszę przyjmować tabletki zgodnie z zaleceniem lekarza regularnie i zgłosić się w miarę możliwości czasowych do swojego ginekologa.
Pozdrawiam