Nieregularne wizyty u ginekologa w ciąży a zdrowie płodu

Jestem w 7 miesiacu ciąży nie badałam się regularnie mozna powiedziec co 2 miesiace wszystko jest wporzadku , badania mialam wszystkie zrobione na poczatku ciazy , powodem zaniedbania jest to ze przebywam za granica i dlugo czekalam na ubezpieczenie dopiero za tydzien mam wizyte . do tego czasu jadlam duzo słodyczy czy moglo to zaszkodzic malenstwu , czy przez to ze nie uczeszczalam do lekarza regularnie mam sie czegos obawiac , czy wszystko jest wporzadku ?

Witam. Proszę nie martwić się na zapas, stosować się do ogólnych zaleceń zdrowego odżywiania się, stosować suplementy diety dla kobiet w ciąży, nie pić alkoholu oraz nie przyjmować na własną rękę żadnych leków. Oczywiście niezbędna jest kontrola u lekarza ginekologa.