Nierówne bicie serca, bóle w klatce piersiowej i częsty kaszel

Witam.Jestem kobietą, mam 31 lat i od paru lat mam tak jakby serce podchodziło mi do gardła i w tym momencie następuje odruch kaszlu i ogólnie mam cały czas, że często pokasłuję..Serce mi jakoś nierówno bije.Często muszę brać głęboki oddech i mam różnego rodzaju bóle w klatce piersiowej, plecach..Parę lat temu miałam robione EKG i lekarz spytał mnie, czy nie choruję na tarczycę,a nie choruję.U kardiologa nie byłam, a może powinnam się udać? Myślałam, że może to od nerwów? Trochę nerwowa jestem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.