Nierówne bicie serca i bóle podczas zasypiania

Witam, od dłuższego czasu podczas zasypiania odczuwam dziwną pracę serca tj. nie równe bicie ,do tego budzą mnie bóle w karku, brzuchu i ramionach przechodząc przez całe ciało. Dodam, że aktualnie leczę się na przewlekłe zapalenie błony żołądka u gastrologa i pokrzywkę cholinergiczną u alergologa. Pozdrawiam

Witam. Zaburzenia pracy serca wynikające z przyczyn kardiologicznych rzadko pojawiają się w nocy. Opis objawów wskazuje na psychogenną przyczynę dolegliwości - w ten sposób może manifestować się np. lęk o własne zdrowie.