Z czego może wynikać taki problem z zasypianiem?

Witam, mam 35 lat. Od dłuższego czasu mam problem z zasypianiem. Zasypiam wszędzie, podczas imprezy, oglądania TV, podczas korzystania z komputera a nawet w toalecie. Czasem brakuje mi oddechu, mam straszne bóle (coś ala skurcze) za mostkiem. W nocy bardzo chrapię, natomiast w dzień mam "stan ogólnego zmęczenia". Dodam, że robiłem badania do wojska i wszystkie wyszły dobrze, łącznie z poziomem cukru (Na poziomie 86). Nie wiem co się dzieje, proszę o radę.

Witam Pana,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka kardiologiczna - Holter, neurologiczna - RM, jeśli zostaną wykluczone choroby somatyczne, wskazana jest diagnostyka podłoża psychogennego.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Dzień dobry,

Proszę rozpocząć od diagnostyki kardiologicznej i koniecznie endokrynologicznej (powyższe objawy mogą bowiem świadczyć o zaburzeniach tarczycy).

Jeżeli przyczyny związane z pracą serca i gospodarką hormonalną zostaną wykluczone, należy przeprowadzić diagnostykę w kierunku narkolepsji i obturacyjnego bezdechu sennego.