Nierównomierne wzmożenie sklerotyzacji w kości piszczelowej
Jestem po medializacji guzowatości piszczeli kolana prawego , od operacji w 2008 roku cały czas mam spuchnięte to kolano i boli a teraz w rtg mam minimalna zaostrzenia na keawędziach guzków wyniosłości międzykłykciowe oraz nierównomierne wzmożenie sklerotyzacji w kości piszczelowej prawej na poziomie guzowatości piszczeli z nierównym zarysem kory . Co to może być ?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na występowanie stanu zapalnego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.