Nierówności w wielkości piersi

witam.. mam problem z piersiami tzn. chyba bardziej z jedną. Jedną pierś mam bardzo nabrzmiałą i ciepłą, natomiast ta druga jest bardzo mała w porównaniu do tej większej.. Co mam zrobić, aby piersi się wyrównały.? Proszę o pomoc bo bardzo mi to przeszkadza. i w jakim czasie one się wyrównają? :(

Witam serdecznie. Asymetria piersi to bardzo częste zjawisko. Najczęściej spowodowane jest uwarunkowaną genetycznie budową anatomiczną. Warto jednak zgłosić się do lekarza aby zbadał pierś pod kątem ewentualnych zmian np zwłóknień.