Niespokojny sen 19-miesięcznego dziecka

moja 19 miesięczna córka jest bardzo niespokojna w nocy jak zasypia o 19 to o 23 budzi się z krzykiem rzuca się po łóżeczku,napina bardzo trudno jest ją uspokoić przez pierwsze 10 min.Póżniej zasypia z nami w łózku i jest to samo co jakieś 40 min i tak do rana .Chciałam podkreślić że to bliżniak syn niema takich objawów.Chciałam zapytać czy mam się niepokoić takim objawem jaki może być powód takiego zachowania ,co mam robić aby te noce się zmieniły na lepsze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niepokojące. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza pediatry.