Nieświadomy wytrysk - jak sobie z tym radzić?

Mam problem. Przy zwykłym pocałunku, rozmowie telefonicznej o seksie, dochodzi do nieświadomego wytrysku - główka się nie wynuża, a jednak po chwili mam mokro, nawet nie wiem kiedy. Na samym początku, kiedy to zauważyłem, jeszcze bolał mnie brzuch w czasie mojej niewyczuwalnej erekcji. Jak mam sobie z tym poradzić?
ponad rok temu

Witam,
Prawdopodobnie zjawiskiem, które towarzyszy u Ciebie przy podnieceniu, jest wyciek prejakulatu - płynu stanowiącego naturalny lubrykant (nawilżacz). Jest to naturalny, fizjologiczny objaw występujący u znacznej większości mężczyzn w okolicznościach potencjalnego współżycia.
Pozdrawiam.