Nietrzymanie moczu u 8-letniego dziecka

witam serdecznie mam poważny problem mianowicie moja prawie 8letnia córka,od jakiegoś czasu tzn od 3miesiecy sika w nocy w łóżko,jak ja obudze w nocy to czasami ma sucho,ale statnio od tygodnia zaczeła sikac w dzien dzis np 5razy sie przebrała,,,boje się ze moze jej sie to przytrafic w szkole i wtedy dzieci zaczna jej dokuczac jakie badania zrbic?Proszę o szybka odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

często powodem jest infekcja dróg moczowych, prosze zrobić badanie ogólne moczu. Poza tym mozliwe że przyczyna jest jakiś duży stres i podłoże psychologiczne.