Nietypowe pytanie dotyczące możliwości zapłodnienia

Witam mam dość nietypowe pytanie i chyba tu nie pasujące....A mianowicie czy można zajść w ciążę wyobrażając sobie, ze jakiś facet miał w Tobie "wytrysk" moja pani na wdż tak się nas spytała więc to nie tak do końca pytanie z mojej głowy. Tylko jak to ona ujęła "Tak, że kobieta sobie leży np. w łóżku i sobie tak "realnie wyobraża", że ten facet obok niej jest i z nią coś robi". Proszę mnie nie wyśmiewać, tylko po prostu...Jakoś nie mogę w to uwierzyć, no ale spytać chyba nie zaszkodzi?

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo zapłodnienia pojawia się wtedy, kiedy świeża sperma mężczyzny znajduje się we wnętrzu pochwy lub w jej bezpośrednich okolicach. Nie jest możliwe zapłodnienie bez połączenia się plemnika i komórki jajowej, "zajście w ciążę podczas fantazji o wytrysku".

Pozdrawiam!