Czy przy naszym zbliżeniu zapłodnienie było możliwe?

Witam. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? 25 kwietnia z partnerem miałam zbliżenie w formie pettingu. On miał bokserki i dresy lecz ja byłam cała naga. Miał te dresy świeżo co wilgotne, mokre nie jestem w stanie powiedzieć czy to preejkulat czy sperma lecz wydaje się mi, że to preejkulat ,ponieważ doszedł dopiero na końcu gdy zrobiłam mu "dobrze" ręka. A więc: 1-wiem, że plemniki gina szybko na czystym palcu lecz czy istnieje możliwość zajścia w ciążę gdy usiądę nagą pochwą i bardzo wilgotna z podniecenia, śluzu na te świeżo co mokre dresy a on od razu zacznie robić mi palcowke swoim palcem, który miał mokry od mojego śluzu? Boje się, że gdy usiadłam coś mogło zostać a on to dalej wsunal, chociaż niektórzy piszą, że plemniki nie przejdą przez materiał. 2-gdy zrobiłam mu dobrze ręka na nagim penisie i poszłam do toalety i dotknęłam majtek tą ręka Wewnątrz to jest możliwość, że jakoś się dostaną czy coś? 3-facet poprawiał ręka swoje wilgotne dresy (nie wkładał on sobie rąk do dresów i majtek) i od razu robił mi palcowke. Z góry przepraszam za słownictwo lecz nie wiedziałam jak to w łagodniejszy sposób ująć. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam,

opisana przez Panią sytuacja daje znikome ryzyko ciąży. Aby doszło do zapłodnienia konieczne jest bowiem połączenie komórki jajowej i plemnika. W Pani przypadku prawdopodobnie do tego nie doszło.

Na przyszłość, jeśli planują Państwo współżyć i obawiają się o ciążę, warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie, np. prezerwatywę, gdyż każdy niezabezpieczony stosunek będzie niósł ze sobą ryzyko zapłodnienia.

Pytania o ryzyko zajścia w ciążę po pettingu to temat, który często pojawia się w naszym serwisie. Odpowiedzi na te pytania znajdzie Pani między innymi pod poniższymi linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-uprawianym-pettingu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/petting-bez-dotykania-penisa-a-ryzyko-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-dzien-po-pettingu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-pettingu-po-wytrysku,

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.