Nieustępujący ból głowy, ból brzucha, wymioty, nudnosci i zawroty po tomografii z kontrastem dożylnym
Witam!Wczoraj miałam wykonywaną tomografię głowy z kontrastem dożylnym.Od wczoraj po wykonanym badaniu zasłabłam a potem było tylko gorzej.Nieustępujący ból głowy, ból brzucha, wymioty, nudnosci, zawroty głowy.Dziś Nie ma juz wymiotów ale ból głowy pozostał i leki przeciwbólowe nie działają.Staram się jesć i pić ale nie daje rady.Jak długo to jeszcze potrwa i co mogę wziąć by głowa mnie tak nie bolała?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podaniem kontrastu. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.