Dlaczego mam te zawroty głowy i wymioty?

Witam, Od prawie 5 tygodni mam okropny ból głowy wraz z zawrotami i wymiotami. Ból trwa codziennie zazwyczaj po kilka godzin. Przy bólu leżę w łóżku i nie jestem w stanie funkcjonować, wymioty zwykle kilka razy w tygodniu. Byłam dwa razy w szpitalu raz lekarz powiedział, że to migreny a za drugim razie zrobiono mi tomografię. Tydzień później zrobiono mi tomografię, na której nic nie wyszło. Po konsultacji u Neurologa zrobiłam rezonans głowy na którym wyszło tylko pojedyncze drobne ognisko hyperintensywne, lekarz dziś powiedział, że nie ma ono powiązania z bólami i zalecił mi więcej spacerów. Gdyż przy moim bólu nie jestem w stanie chodzić na spacery. Dodam, że żadne leki przeciwbólowe już nie działają od dwóch tygodniu przyjmuje divascan, który również jest bez skutku. Proszę o poradę, gdzie mogę szukać problemu. Pozdrawiam

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych należy poważniej się zastanowić nad udziałem zaburzeń emocjonalnych w patomechanizmie zgłaszanych dolegliwości. a myślę, że nie zaszkodzi psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Z proponowanych leków największe preferencje dają Duloksetynie - poza działaniem antydepresyjnym i p/lękowym ma także dość ciekawe działanie p/bólowe. Dodatkowo "Trening autogenny" Schultza lub Jacobsona. Powodzenia W. Łuczkowski.