Niewielkie tylne wypukliny odwodnionych krążków
Witam . mam 25 lat -Maciej , dnia 16 czerwca tego roku odbyłem badanie rezonansem magnetycznym : niewielkie tylne wypukliny odwodnionych krązków m-k w odcinku l3-l5 nieznacznie uciskajace worek oponowy. niewielka centralo-prawostronna przepuklina jądra miażdzystego odwodnionego krązka m-k l5/S1 krgosłup ledz- krzyz w normie , stozek rdzenia prawidłowy. Chciałbym usłyszec co w takim razie moge co nie powinienem , chcialbym usłyszeć odpowiedz. bol jest codziennie czy podjac kroki? dziekuje za inf.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - konieczna jest wizyta u ortopedy zajmujacego się tymi sprawami.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg