Niewielkie wpuklanie się blaszek granicznych w obrębie trzonów w wyniku RTG kręgosłupa
Otrzymałam wynik rtg kręgosłupa. Opis: Niewielkie wpuklanie się blaszek granicznych w obrębie trzonów, zaostrzenie krawędzi trzonów, dyskopatia na wysokości L5-S1, niewielki kręgozmyk na wysokści L4-L5. Czy to poważne zmiany? będzie potrzebna rehabilitacja? Dodam, że pracuję fizycznie, więc czy będę musiała iść na zwolnienie?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wszystko zależy od objawów. Zmiany zwyrodnieniowe są obecne. Rehabilitacja jest wskazana.
Pozdrawiam.