Wpuklanie się blaszek granicznych w obrębie trzonów w RTG kręgosłupa
Witam. mam wynik badania RTG kręgosłupa lędżwiowego. Opis: wpuklanie się blaszek granicznych w obrebie trzonów, Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędziach trzonów, Dyskopatia na wysokości L1L2L3, Kręgozmyk na wysokości L2L3. Czy jest to trudne do wyleczenia i na czym polega leczenie. Z góry dziekuję za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie leczenie.