RTG kręgosłupa 47-latka
01 102014mialem zrobione badanie rtg kregoslupa piersiowego a/p i bok kregoslup nadmiernie wyprostowany.Skolioza wypukla w prawo.Obnizenie wysokosci trzonu Th 12 z wypukleniem blaszki granicznej górnej/ st. po złamaniu kompresyjnym. niewielkie zmiany zwyrodnieniowe na przednich krawedziach trzonuów th5 /th12.Co to oznacza?

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie piersiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.