Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w uwidocznionej części odcinka piersiowego kręgosłupa
Witam proszę o opis tomografu. Odcinek lędźwiowy kręgosłupa skrzywiony bocznie-górna część kieruje się na lewo. Zwężenie przestrzeni mk L5-S1 z objawem próżniowym i sklerotyczną przebudową sąsiadujących blaszek granicznych. Osteofity na przednich krawędziach trzonów kręgosłupa L5-S1. Zmiany zwyrodnieniowe w stawie L5-S1. Zespół kontaktowy wyrostków kolczastych L3-L4. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w uwidocznionej części odcinka piersiowego kręgosłupa.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.