Opis badania RTG kręgosłupa szyjnego 47-latka
opis badania rtg kregosłupa szyjnego a/p i bok .Lordoza szyjna wyprostowana.Kifotyzacja osi.Skolioza lewostronna.Objawy dyskopatii i zmiany zwyrodnieniowe na krawedziach /równiez tylnych/ szczelin miedzykregowych widoczne na wysokosci C4 /C5 ,C5/C6 IC6/C7

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.