RTG kręgosłupa lędźwiowego 47-latka
RTG KRĘGOSŁUPA LĘDZWIOWEGOa-p i bok Wyprostowanie lordozy.Skolioza lewostronna.Asymetryczne zwęzenie szczelin miedzykregowych L2/L3 L3/L4-dyskopatia.Boczneprzemieszczenia wymienionych trzonow.Sklerotyzacja ic blaszek granicznych i dziobowate osteofity na ich krawedziach przednich oraz bocznych.Rozszczep łuku S1.

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.